Aracımı Satmak İstiyorum

Aracınıza gelen teklifler size düşük mü geliyor? Fordikinciel üzerinden sizin adınıza değerinde satmamızı ister misiniz?
Satmak istediğiniz aracınızı Türkiye çapında yaygın yetkili satıcılarımıza getirin , siz rahatınıza bakın biz aracınızı sizin adınıza satalım

Araç Bilgileri

Bayi Tercihi

Kişisel Bilgiler

Onay

Araç Bilgileri

Bayi Bilgileri

Kişisel Bilgiler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca Ford Otosan İkinci El Faaliyetlerine İlişkin Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

SİZ RAHATINIZA BAKIN BİZ ARACINIZI SATALIM

İş yoğunluğu, zaman kısıtları, dolandırılma kaygıları, güvenlik riskleri, teknolojik bilgi yetersizlikleri ve sağlık problemleri gibi sebeplerle ikinci el araçların satışında profesyonel destek ihtiyacı giderek artıyor. Özellikle büyük şehirlerde bu konuda kurumsal ve profesyonel desteğe duyulan ihtiyaç daha yoğun olarak hissediliyor.

Siz de aracınızı satarken bunlarla uğraşmamak için tecrübeli ve geniş Ford İkinci El yetkili satıcı ağımızdan tercihinizi yaparak, ikinci el aracınızın kurumsal bir çatı altında değerinde satışı için randevunuzu hemen oluşturun, Ford güvencesiyle aracınızı sizin adınıza online ortamlarda ve yetkili satıcılarımızın ikinci el sergi alanlarında sergileyelim, değerinde satalım.

Randevunu Al

‘’Randevu Al’’ linkinden sistem üzerinde tanımlı dilediğiniz bayimizden randevu talebinizi kolayca yapabilirsiniz. Yetklili satıcımız sizinle randevu tarih ve saatini belirlemek üzere irtibata geçecektir.

Aracını Getir

Randevu tarihinde aracınızı seçmiş olduğunuz bayimize götürebilirsiniz.

Ön Bilgilendirme (süreç, satış hazırlıkları bedeli ve komisyon)

Yetklili satıcımız sürecin akışı hakkında ve satışa hazırlık hizmet koşulları hakkında bilgilendirme sağlayacak , varsa sorularınızı yanıtlayacaktır. Satışa hazırlık ve satış hizmet bedeli olmak üzere iki basamaklı bir hizmet bedeli yapısı ile işlem yapılmaktadır. Aracın belirlenen süre içinde satışının gerçekleşmemesi durumunda sadece satışa hazırlık hizmetleri için belirlenen tutar sergileme dönemi sonunda müşterilerimizden talep edilir, satış hizmet bedeli alınmaz.

Detaylı Ekspertiz

Aracınızın detaylı Ekspertiz kontrolü bayimiz tarafından yapılacaktır

Araç Piyasa Değeri Bilgilendirmesi

Yetkili satıcımız online 2.El araç ilanları üzerinden araç değerlemesi yapan tarafsız bir 2.El araç değerleme uygulaması olan INDICATA sistemi üzerinden aracınızın güncel piayasa değerini kontrol ederek sizi bilgilendirecektir. Satış fiyatının piyasa değeri ile uyumlu olması satışın makul bir süre içinde gerçekleşmesi açısından önemlidir.

Satış Fiyatının Belirlenmesi ve Vekaletli Satış Sözleşmesi

Piyasa değeri bilgilendirmesi sonrası aracınızın satış bedelini piyasa ile uyumlu şekilde belirlemeniz gerekmektedir, sonrasında yetklili satıcımız ile vekaletli satış sözleşmenizi imzalayabilirsiniz.

Satışa Hazırlık

Vekaletli satış sözleşmesi imzalandıktan sonra aracınız için yetkili satıcımız tarafından satışa hazırlık çalışmaları başlatılacaktır. (Temizlik , Mini Onarım , Profesyonel Fotoğraflama ve Online İlan çalışması vb)

Aracın Sergilenmesi

Aracınız hem fiili olarak bayimizin 2.El araç showroomunda, hem de online mecralarda sergilenecektir.

Noter Satışı

Araca müşteri çıkması durumunda aracın noter satışı yetkili satıcımız tarafından vekaletiniz ile yapılacaktır.

Satış Bedelinin Hesabınıza Transferi

Araç satış bedelinden satışa hazırlık hizmet bedeli ve satış hizmet bedeli düşüldükten sonra yetkili satıcımız tarafından kalan bakiye hesabınıza transfer edilecektir.

Aracınızın Referans Değeri

Yeni araç sorgula

Aracınızın 2. El referans değerlemesi, araç değerleme ve ticari analiz yazılımı konularında bağımsız bir marka olan INDICATA firmasının verilerine dayanmaktadır. Tarafınızca beyan edilen araç özellikleri ve güncel pazar koşulları göz önünde bulundurularak “Referans Değer” bilgi amaçlı olarak hesaplanarak sizinle paylaşılmaktadır. Ford Yetkili Satıcıları tarafından aracınıza verilebilecek fiyat teklifi, yapılacak detaylı inceleme ve ekspertiz sonucunda belirlenecek olup, yapılacak teklif yetkili satıcılarımızın insiyatifindedir. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz. İlginize teşekkür ederiz.