Ford 2.El Hakkında

Türkiye otomotiv pazarının 11 yıldır değişmeyen lideri Ford Otosan, sektördeki 50 yılı aşkın tecrübesini ve uzmanlığını Ford 2.El markasıyla sizlerle paylaşıyor. Ford 2.El çatısı altında her marka ikinci el aracın alım, satım ve takas işlemi, Türkiye nin en yaygın yetkili satıcı teşkilatının tecrübesi, kalitesi ve şeffaflığı ile gerçekleşiyor. Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden Ford 2.El, ikinci elde birinci kaliteyi garanti ediyor.

 Ford 2.El ile Sıfır Risk, Maksimum Güven

İkinci el araç pazarı, içerisinde bir çok risk barındırıyor; müşteriler kullanılmış bir araç alırken risk almak zorunda kalıyor ve güven eksikliği yaşıyorlar. Ford 2.El de ise risksiz, güven dolu bir hizmet sizleri bekliyor. İkinci el araç almak, aracını satmak veya takas edip 0 km araç almak isteyen siz müşterilerimizi, Ford 2.El' de şunlar bekliyor:

  • Türk otomotivinin lider markasının sunduğu güvenilir ve kaliteli hizmet sayesinde; sadece Ford marka değil, her marka ikinci el araca en uygun şartlarla, güvenle sahip oluyorsunuz.
  • Almayı planladığınız ikinci el aracın, servis geçmişini kontrol ediyor, detaylı ekspertizini yapıyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Ayrıca ikinci el aracın çalıntı, rehinli veya hacizli olması gibi sürprizlerle karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırıyoruz.
  • Geniş yetkili satıcı ve servis ağı sayesinde, ekspertizli ve garantili ikinci el araçlara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.
  • Beğendiğiniz araçla test sürüşüne çıkarak, içiniz rahat şekilde kararınızdan emin oluyorsunuz.
  • İkinciel araçlar için sunduğumuz garanti ve yol yardım hizmetleri sayesinde güvenle yolculuk yapıyorsunuz.
  • Bankaya gitmeye gerek kalmadan, uygun geri ödeme koşulları ile araç kredisi kullanıyorsunuz. Başvuru ve kredilendirme süreci, sizin yerinize doğrudan yetkili satıcımız tarafından takip ediliyor.
  • Siz sadece karar veriyorsunuz. Aracınızın noter satışı, devir ve ruhsat işlemleri yetkili satıcımız tarafından takip ediliyor. İşlemler sizin zahmetinize gerek kalmadan bitiriliyor.

  • Her marka ve model; binek, ticari; dizel, manuel; otomatik vb., aradığınız tüm ikinci el araçlar kalite ve güvenle Ford 2.El' de buluşuyor.