Arabam Ne Kadar Eder? - Araç Değeri Hesaplama

Araç tipi seçiniz
Araç Bilgileri
Devam Et
Değerleme Nedeni
  • Yeni Araç Alımı
  • 2. El Araç Alımı
  • Aracımı Satmak İstiyorum
  • Uzun Dönem Araç Kiralama
  • Fiyat Öğrenmek
Bayi Tercihi
Devam Et
Kişisel Bilgiler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca Ford Otosan İkinci El Faaliyetlerine İlişkin Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Yukarıda tarafıma sunulan Aydınlatma Metni kapsamında, ilgili Aydınlatma Metni’nde belirtilen tüm Kişisel Verilerimin, belirtilen süreçlerin icrası kapsamında saklama faaliyetlerinin yürütülmesi ve teknik altyapı hizmeti alınması amacıyla yurtdışında bulunan bulut tabanlı Microsoft Ireland Operations Limited’e aktarılmasına ve Microsoft Ireland Operations Limited bünyesinde saklanmasına izin veriyorum.

Tarafıma sunulan Aydınlatma Metni kapsamında, Kişisel Verilerimin işleme amaçlarına ilişkin ayrıntılara Aydınlatma Metni’nde yer verildiği şekilde; (i) Şirketimiz tarafından yürütülen anketler kapsamında işlenmesine, belirtilen amaçlar doğrultusunda hizmet veren yurt içinde mukim tedarikçi firmalara, bayi ve/veya yetkili servislere aktarılmasına ve bu firmalarca işlenmesine, (ii) Şirketimiz tarafından yürütülen indirim, kampanya, tanıtım, pazar araştırması ve analizleri, etkinlik yönetimi ve kişiye özel pazarlama faaliyetleri amaçlarıyla işlenmesine, bu amaçlar doğrultusunda hizmet veren yurt içinde mukim reklam ve pazarlama ajansları, Ford Otosan bayileri ve yetkili servislerine aktarılmasına ve bu firmalarca işlenmesine, (iii) iletişim verilerimin Ford Otosan tarafından ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarıma göre kişiselleştirilmesi, profilleme ve analiz çalışması yapılması ve kişiye özel reklam gösterilmesi amacıyla yurt dışında mukim sosyal medya platform sağlayıcı Meta ile arama motoru sağlayıcısı Google’a aktarılmasına ve bu firmalar tarafından belirtilen amaçlar doğrultusunda işlenmesine, (iv) ilgili kişisel verilerin yukarıda belirtilen pazarlama süreçlerinin icrası kapsamında saklama faaliyetlerinin yürütülmesi ve teknik altyapı hizmeti alınması amacıyla yurtdışında bulunan bulut tabanlı Microsoft Ireland Operations Limited’e aktarılmasına ve Microsoft Ireland Operations Limited bünyesinde saklanmasına ve (v) yukarıda belirtilen amaçlar kapsamında, Ford Otosan’ın tarafıma e-posta ve SMS/MMS göndermesini ve tarafımla telefon irtibata geçilmesine izin veriyorum.

Aracınızı satın alabileceğimiz tahmini fiyat aralığı

Aracınızın 2. El referans değerlemesi, araç değerleme ve ticari analiz yazılımı konularında bağımsız bir marka olan INDICATA firmasının verilerine dayanmaktadır. Tarafınızca beyan edilen araç özellikleri ve güncel pazar koşulları göz önünde bulundurularak “Referans Değer” bilgi amaçlı olarak hesaplanarak sizinle paylaşılmaktadır. Ford Yetkili Satıcıları tarafından aracınıza verilebilecek fiyat teklifi, yapılacak detaylı inceleme ve ekspertiz sonucunda belirlenecek olup, yapılacak teklif yetkili satıcılarımızın insiyatifindedir. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz. İlginize teşekkür ederiz.