Finans Desteği

fordfinansdestegi2. el araba alırken kredi mi kullanmak istiyorsunuz? Ford 2.El' de siz müşterilerimiz sadece ikinci el aracınızı tercih etmekle kalmıyor, aynı zamanda finans desteği de alıyorsunuz. Uygun şartlar ve ödeme koşullarıyla taşıt kredisi kullanıyor; Ford 2.El kalite ve güvencesini bütçenize uygun ödeme koşulları ile taşıt kredisinde de tecrübe ediyorsunuz. Ford 2.El' de kredilendirme işlemi şu şekilde gerçekleşiyor:

  • Yetkili satıcımızda, binek veya ticari bir ikinci el araba beğeniyorsunuz ve kredilendirmek istediğiniz tutara ve vade süresine karar veriyorsunuz.
  • Kullanmak istediğiniz 2. el taşıt kredisinin miktarı ve vadesine göre, uzman ikinci el ve finans kadrolarımız size kredi seçenekleri sunuyor; sizleri kampanyalı finans fırsatları hakkında bilgilendiriyor. 
  • Seçeneğiniz doğrultusunda, kredi başvurusu bizzat ikinci el kadromuz tarafından online takip ediliyor ve gerekli evraklar sizden temin ediliyor. Kredilendirme süreci, bankaya gitmenize gerek kalmadan, prosedürlerle zaman harcamadan ve yorulmadan, mümkün olan en hızlı şekilde bayide tamamlanıyor.

Sizin yapmanız gereken, yeni aracınızı güven içinde kullanmak.