Fordikinciel & Koçfinans İkinci El Taşıt Kredisi

Fordikinciel.com üzerinden Koçfinans taşıt kredisi başvurusu yapmak artık çok kolay! Aşağıdaki adımlarla çok kısa sürede başvurunuzu yapabilir, hayallerinizdeki araca sahip olabilirsiniz.

Online Başvuruda Akaryakıt Hediye Kampanyası

Fordikinciel.com üzerinden online kredi başvurusunda bulunun, kredinizin onaylanması ve bu krediyi kullanmanız sonucunda 100 TL`lik akaryakıt fırsatından faydalanın. Ayrıca kampanyadan yararlanan müşterilerimizin dosya masrafları da %50 indirimli.*

İkinci El Taşıt Kredisine Nasıl Başvurabilirim?

Araç Arama sekmesinden Marka, Model, Model Yılı seçilir. Ekranın sol tarafında yer alan kredi hesaplama tablosunda peşinat ve vade seçimi gerçekleştirilir. “Hesapla” butonu tıklanarak aylık taksit tutarı ve toplam kredi ödeme tutarı görüntülenir. Bütçenize uygun kredi seçeneğini belirledikten sonra “Başvur” butonuna tıklayarak Online Başvuru Sürecini başlatabilirsiniz.

Online Kredi Başvuru Süreci Nasıl Çalışıyor?

İstenen bilgileri doldurmanızın ardından, cep telefonunuza SMS ile ulaştırılan onay kodu girilerek başvuru süreci başlatılır.

Online Başvuru için istenen bilgiler:

  • TC Kimlik Numarası
  • Cep Telefonu
  • Doğum Tarihi
  • E-Posta

Araç bilgileri fordikinciel.com sayfasında seçtiğiniz araç doğrultusunda online 2.el kredi başvuru ekranına hazır olarak gelecektir.

Talep Edilen Kredi Tutarı, Vade seçimi yapılır. İsteğe bağlı olarak Kredi Koruma Sigortası işaretlenerek krediye dahil edilebilir.

Devam butonuna basılarak bir sonraki sayfaya geçilir.

Detay Bilgileri sayfasında şu bilgiler alınmaktadır:

  • İş Bilgileri
  • Adres Bilgileri

Son sayfada başvuru özeti, kredi onaylandıktan sonra yapılacak işlemler görüntülenir. Değerlendirme tamamlandıktan sonra sonuç e-posta ve sms yoluyla tarafınıza bildirilir.

Hemen aracınızı seçin, kredi için başvurun.

*Kampanya 1-30 kasım 2017 tarihlerinde geçerli olup, bahsi geçen indirim ve akaryakıt hediyesi Koçfinans üzerinden başvurulan, onaylanan ve fordikinciel yetkili satıcılarından satışa dönüşmüş araç alımlarında geçerlidir.